Demirdöküm Kombi Servisi
Demirdöküm Kombi Servisi olarak sorunu yerinde ve en kısa zamanda çözme misyonumuzla İstanbul'un tüm semtlerinde geniş servis ağımızla hizmet vermekteyiz. Kombi bakımı, kombi servisi, kombi onarımı konularında lider servis hizmeti veren Demirdöküm Kombi Servisi bu alanda kullanıcılarına ayrıcalıklar yaşatmaya devam ediyor. Yaygın servis ağıyla acil kombi servisi uygulamasını sürdüren teknik servis ekiplerimiz, meydana gelen tüm kombi arıza ve ısıtma cihazlarındaki sorunları yerinde ve en kısa zamanda çözebilmektedir.

Demirdöküm Kombi Teknik Servisi hizmetinden faydalanmak için 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezlerimize ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimize bıraktığınız arıza kaydıyla İstanbul'un tüm bölgelerine yayılmış olan gezici teknik servis ekiplerimizi 7/24 harekete geçirebilirsiniz.

Kombi arızaları, daha fazla büyümeden zamanında müdahale ile giderilmelidir. Aksi takdirde küçük görünen problemler daha büyük sorunlara yol açabilmektedir. Servisimiz sizleri daha büyük masraflardan kurtarmak için en kısa zamanda problemi yerinde çözmektedir. Kışın zorlu koşullarında, soğuk günlerde arızalı kombi kabusunuz kaliteli ve hesaplı bir biçimde tamir edilmektedir. 

Siz de çağrı merkezimizden bizlere ulaşarak kombi servisi hizmetimizden kısa sürede yararlanabilirsiniz.